Hakkımızda

Eğitim sektöründe yer alan ilk özel kurumlardan olan bizler, 1983'ten günümüze eğitimin her aşamasında sizlerleyiz. Kurslarımız, kolejimiz ve yayınlarımızla kariyer hedefleri olan gençlerimizin her zaman yanındayız. Diğer yandan kurmuş olduğumuz ESINAVMERKEZİ platformu ile Yapay Zekâ ve Eğitimi Türkiye’de ilk defa bir araya getiren kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. 

Akıllı sınav sistemi; ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu konjonktürde, öğrencilerin evlerinden çıkmadan, tamamen LGS ve YKS disiplini altında deneme sınavına girmelerine, konu anlatımlı ve soru çözümlü eğitim videolarını izlemelerine olanak sağlar. Bunun yanı sıra;

• Performanslarını, 
• Zayıf ve güçlü yönlerini, 
• Akranları arasındaki yerini,
• Kazanımlar / konular bazındaki konumunu görebileceği,
• Gireceği sınavlar doğrultusunda gelişimlerini gözlemleyebileceği fırsatlar sunar. 

Bu olanaklar Akıllı Sınav Sistemi’nin Genel Değerlendirme Bölümü’nde yer almaktadır. Bu bölümde LGS, TYT ve AYT deneme sınavları haftanın belirlenen birer gününde yapılabilir. Alanında uzman öğretmenler ve ölçme-değerlendirme uzmanlarınca özenle hazırlanmış sorulardan oluşan denemeler LGS, TYT ve AYT disiplininde olacağı için her gün ya da gün aşırı yapılması yararlı ya da pratik değildir. Ancak yukarıda belirtilen Akıllı Sınav Sistemi’nin ek bölümlerinde (örneğin Zeki Öğretimsel Destek Bölümü’nde) 10.000’lerce özel olarak yapılandırılmış soru mevcuttur ve bu ek bölüm tamamen yapay zeka ilkeleri ile tasarlandığından dolayı kişiselleştirilmiş / uyarlanabilir etkinliklerden ve kişiye özel öğretimsel desteklerden ve müdahalelerden oluşmaktadır.

Çözüm Ortaklarımız & Partnerler