Hakkımızda
Misyonumuz
Değişmekte ve gelişmekte olan “dijital dünya” gerçeğini görerek bu yeni dünyanın alanındaki öncülüğünü üstlenmekteyiz. Ulusal ve uluslararası düzeyde eğitim alan her öğrencinin bireysel farklılıklarını ve akademik öğrenme düzeylerini belirleyerek bu bağlamda gelişmesine ve sınavlara hazırlık sürecinde “yapay zekâ” sistemi aracılığıyla kaliteli ve kalıcı öğrenme düzeylerin artmasına yardımcı olma sorumluluğunu üstlenmekteyiz.


Vizyonumuz
Sınavlara hazırlık ve okul derslerine yardımcı olma konusunda uyguladığımız modern ve ileri düzey yapay zekâ yöntemleri ile öğrencinin eğitim - öğretim sürecinden en üst düzeyde yararlanmasını sağlayarak gerek ulusal gerekse uluslararası alanlarda öncü ve referans alınabilecek bir kurum olmayı amaçlamaktayız. Bu bağlamda modern eğitim bilimleri yöntem ve tekniklerinden yararlanarak öğrencinin, öğrenme sürecinin kalıcı olmasını arzulamaktayız.


Hakkımızda
Eğitim sektöründe yer alan ilk özel kurumlardan olan bizler, 1983'ten günümüze kadar edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimlerimizi dijital dünyanın imkânlarıyla birleştirip sentezleyerek gençlerimizin her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz.

Kurmuş olduğumuz Akıllı Sınav Sistemi platformu ile yapay zekâ ve eğitimi Türkiye’de ilk defa bir araya getiren kurum olmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Bilgi birikimi ve deneyimlerimizden yararlanarak dört yıldır üzerinde çalıştığımız yapay zekâ destekli eğitim modülünün ortaya çıkması için Türkiye’nin önde gelen üniversitelerinde görev yapan akademisyenler, ölçme değerlendirme uzmanları, alanında uzmanlaşmış soru yazarları, yazılım mühendisleri bir araya gelip canla başla çalıştılar ve sonunda gerek ulusal gerekse uluslararası düzeyde üst düzey işlevselliğe sahip olan bu eğitim platformunun kurulması için desteklerini esirgemediler.

E-sınav Merkezinin yapmış olduğu modern eğitim uygulamaları ülkemizin ve tüm dünyanın içinde bulunduğu konjonktürde, öğrencilerin evlerinden çıkmadan, tamamen LGS ve YKS disiplini altında deneme sınavına girmelerine, konu anlatımlı ve soru çözümlü eğitim videolarını izlemelerine olanak sağlamaktadır.

Akıllı Sınav Sistemi Öğrenciyi Tanır.
Bu olanaklar, Akıllı Sınav Sistemi’nin “Yapay Zekâ” modülünde öğrencinin kendini değerlendirmesi ve bundan sonraki hazırlık sürecini yönetmesi için sunulmaktadır. Bu sınavların her aşaması alanında yetkin akademisyen, öğretmen ve ölçme değerlendirme uzmanlarınca hazırlanmış olup ülkemizin geleceği gençlerimize sunulmuştur.

Kısaca söyleyecek olursak, “Akıllı Sınav Sistemi” “Akıllı Öğrenci Koçu” ve “Nöbetçi Öğretmen” gibi projelerimizle hem öğrencilerin aldığı eğitimi destekliyor hem de sınava hazırlanmalarını kolaylaştırıyoruz.